Entradas de blog

Wiadomosc dla rodakow :)

Cosmic Agency, Gosia May 23, 2022

Kochani rodacy. 

Wiadomosc po polsku jako ze jeszcze takiej nie bylo w tym jezyku, co do ostatnich (nie pierwszych i NIE ostatnich) atakow przeciwko naszej pracy. Postaram sie krotko jako ze temat ten jest dla nas bardzo juz nudny i meczacy, mamy atakow cala mase non stop, w "swiecie" hiszpanskim, jak i tez angielskim. Nie jest to czyms nowym, i juz dzialo sie tak w kontakcie Billy Meiera. 

Robert i ja juz dawno odpowiedzielismy na temat dziewczyn z "Pleiadian Knowledge", ja w dwoch jezykach, i kilka razy, choc to dla nas wielka strata czasu muszac cos takiego robic, i link po angielsku do dwoch filmikow tu: FILMIK GLOWNY oraz: FILMIK 2

Jako ze juz mam na ten temat odpowiedz (linki u gory), nie bede powtarzac i zawracac sobie tym glowy raz jeszcze, teraz po polsku. Za duzo mam pracy i wazniejszych rzeczy. Jak ktos jest zainteresowany, to prosze sobie przejrzec te filmiki. Dziewczyny i byli kontaktujacy sie z Taygetanami robia zawsze halas jak cos im nie wyjdzie, i MIESZAJA konflikty i dramaty osobiste z praca jaka sie tu wykonuje, i dla mnie to jest po prostu dziecinne, i bardzo nieodpowiedzialne. 

Oprocz filmikow (linki u gory), jakis czas temu na blogu opublikowalam post po hiszpansku w tym samym temacie, i zalaczam go ponizej w tlumaczeniu na polski. 

To tyle ode mnie. Do kogo informacje maja trafic, trafia. My kontynuujemy.


Z BLOGU PO HISZPANSKU (publikowany 10 Maj 2022):

"Kilka słów szczególnie dla wszystkich przeciwników naszej pracy, tak bardzo cieszących się, gdy jesteśmy "zdemaskowani". 

Tutaj, w tym kontakcie, nie ma nic do demaskowania i nigdy nie będzie. Kontakt jest prawdziwy, a ponadto ci, którzy chcą go "ujawnić", WIEDZĄ o tym. Po co więc ich wysiłek? 

Mówiąc wprost - i nie oczekuję, że uwierzą mi ci, którzy zawsze czekają na nasz upadek - tym, co napędza pragnienie "zdemaskowania" kontaktu, nie jest sam kontakt, ale fakt, że ten kontakt NIE JEST JUŻ W ICH ZASIĘGU, ani opuszczenie Ziemi (ekstracja), której tak bardzo pragnęly, co wywołało wielką niechęć i chęć zemsty. To proste. "Jeśli nie mogę mieć kontaktu, to go zniszczę".

Gdyby kontakt z dziewczynami z Pleiadian Knowledge trwał do tej pory, nigdy przenigdy nie robiłyby tego, co robią. To wszystko z pretensji że stracilly kontakt i możliwość opuszczenia Ziemi. I WIEDZA ZE TAK JEST.

Nie wierzycie?

Kontakt z Taygetanami urwał się dla nich w maju 2021 z powodu sporu z Ateną, która chciała tylko pomóc w osobistej sytuacji jednej z nich (Estela). Estela odrzuciła Atenę, a także nas (za wspieranie Ateny). Nie starala sie ponownie o kontakt z Atena, rozpaczliwie czekając na powrót Taygetan, którzy w tym czasie odzyskiwali siły w domu na Tajgecie.

Po powrocie Taygetanie zdecydowali się nie kontynuować kontaktu z powodu tego jak potoczyły się sprawy z Ateną, ale także, co ważniejsze, z kilku innych powodów,  których korzenie sięgają samego "5D". Prosze pamietac, że nasze życie tutaj jest splecione z życiem naszych "ja" poza Matrixem i zyciem 3D, jest wiele rzeczy których nie widzimy, ponieważ nie mamy pamięci ani dostępu do informacji spoza naszego życia na Ziemi. Ale Tajgetanie i Swaruu mają dostęp do szerszych informacji, wiedzą w jaki sposób nasze sprawy osobiste są powiązane z zyciem poza naszym "prostym" trójwymiarem, i mają absolutne prawo do podejmowania decyzji, które podejmują, w tym także do tego, czy nadal chca sie z kims kontaktowac a zwlaszcza wziac tego kogoś do swojego świata czy nie. Jak zawsze powtarzamy, w tym kontakcie bardzo ważne jest, aby NIE tworzyć żadnych oczekiwań i mieć świadomość, że wszystko może się zmienić z dnia na dzień.

Cristina i Estela (Pleiadian Knowledge), choć od maja 2021 r. nie utrzymywaly już kontaktu, nadal dzielily się materiałem od Tajgetan i Yazhi na swoim kanale, aż do listopada 2021 r., do momentu, gdy nie mialy już czym się dzielić. Dlaczego, skoro już wiedzialy, że jest to "sekta"? Dla wizualizacji i pieniedzy? Dlaczego NADAL maja informacje od Tajgetan na swoim kanale?? Po co organizować spotkanie we wrześniu 2021 dla fanow, skoro już wtedy wiedzialy, że "cos sie nie tak"? A może dlatego że wciąż mialy nadzieję że Tajgetanie zmienią zdanie i skontaktują się z nimi ponownie? Tak właśnie było. Mialy nadzieję, że kontakt sie wznowi.

Jeśli nie, to po co czekać rok (dziś mija rok od utraty kontaktu), aby "ujawnić oszustwo"? BO CZEKALY NA ODNOWIENIE KOMUNIKACJI, proste. Ale widząc, że tak się nie dzieje, postanowily się zemścić.

Nie mogę sobie wyobrazić, jak musi się czuć Aneeka, która przez rok była z nimi w kontakcie, przekazując im wiele informacji, zmeczona, ale z chęcią dawania i dawania więcej. Najgorsze jest jednak to, że Cristina i Estela wiedzą o tym, zdają sobie sprawę ze szkód, jakie jej wyrządzają, a to... czyni to najokrutniejszą rzeczą ze wszystkich. 

Nie są wcale uczciwe ani odważne, jak to sugeruje niektorzy. Robią to z zemsty i aby zaszkodzić projektowi, w którym nie mogą już uczestniczyć. Będą szukać każdego szczegółu, dołączając do innych hałaśliwych i niezrównoważonych byłych kontaktowców (nie na darmo nimi sa), zbierając "dowody" i karmiąc się nawzajem (szczególnie mam tu na myśli pana Meksykanina). 

W każdym razie, jedyne co moge zasugerować to:

Jeśli interesują Cię informacje, którymi dzielą się z nami z Toleki, studiuj ja nadal. W końcu to jedyna rzecz, która się tu liczy, i mocno w to wierzę. Cała reszta to osobiste dramaty, które - gdyby byli kontaktowcy mieli choć odrobinę uczciwości i klasy - nie mieszaliby tego z wysiłkiem, jakim jest chęć zasiania na Ziemi koncepcji z poza Ziemi dla całej ludzkości. TYLKO O TO chodzi w tym kontakcie. 

Z drugiej strony, jeśli przekonują Was argumenty rozżalonych antytajgetanczykow, którzy mieszają swoje osobiste problemy z nasza praca globalna, i jeśli z tego powodu chcecie przestać słuchać ich informacji (co byłoby jak niesłuchanie profesora na uniwersytecie, bo ma wewnętrzne spory z zona), zawsze macie wolną rękę i w tym przypadku prosimy o opuszczenie kanału. 

Jeśli chcecie pozaziemskiej informacji i wiedzy, będziemy kontynuowac zawsze i tak długo, jak będziemy mogli.

Jeśli z powodu sporów domowych nie jestescie zainteresowani informacjami, zostawcie nas w spokoju. 

Ponieważ my będziemy kontynuować dla tych, którzy są zainteresowani.

Byliśmy tu przed takim bałaganem jak ten, i będziemy tu po nim.

Gosia i Robert"

Polskie Kanaly - COSMIC AGENCY PL i AGENCJA KOSMICZNA

Cosmic Agency, Gosia May 18, 2022

Chcialabym poinformowac wszystkich widzow z Polskich ze zostaly stworzone dwa kanaly po polsku poszerzajace informacje naszych przyjaciol z Taygety (i Swaruu).

Pierwszy, COSMIC AGENCY PL, to publikowanie przetlumaczonych filmikow. Prowadzi go Ania. Link: COSMIC AGENCY PL

Drugi, AGENCJA KOSMICZNA PL - jego celem nie jest moze publikowanie calych filmikow ale ich omowienie. W slowach Dariusza ktory prowadzi kanal, "Ja będę nagrywał omówienia, będące opracowaniem danego tematu który niekiedy jest rozłożony na kilka filmików". Link:  AGENCJA KOSMICZNA

Dziekuje wszystkim za wsparcie! ?✨

Nuestra Postura - Ataques

Agencia Cósmica, Gosia May 10, 2022

Un par de palabras especialmente (si os llega) para todos aquellos en contra de nuestro trabajo, tan contentos cuando se nos "expone".
Aquí en este contacto no hay nada que exponer, y nunca habrá. El contacto es real, y además LO SABEN las que lo quieren "exponer" (C y E). Porque entonces su esfuerzo?
En pocas palabras, y no espero que me crean los que siempre están allí esperando a vernos caer, lo que alimenta el deseo de "exponer" el contacto no es el contacto mismo, pero el simple hecho que ese mismo contacto YA NO ESTA DENTRO DE SU ALCANZE, ni la extracción que desesperadamente deseaban, lo que ha creado un gran resentimiento y deseo de vengarse. Tan simple como eso. "Si no puedo tenerlo, lo voy a destruir."
Si el contacto hubiera seguido para las chicas hasta ahora, NUNCA en millón de años hubieran hecho lo que están haciendo. Todo es por el resentimiento de haber perdido la comunicación y la posibilidad de ser extraídas. Y LO SABEN.
No me creen?
Han perdido el contacto en Mayo 2021. Por la disputa con Athena que solo deseaba ayudarle con su situación personal, Estela ha rechazado a Athena y también a nosotros (por apoyar a Athena). No volvió a buscar a Athena mas, esperando desesperadamente el regreso de los Taygeteanos que en ese momento estaban recuperando fuerzas en Taygeta.
Al regresar, los Taygeteanos han decidido no continuar con el contacto, por como salieron las cosas con Athena, pero también, y mas importante, por varios otros motivos, la raíz de cuales llega hasta al "5D" mismo. Recordar que nuestras vidas aquí están entrelazadas con las vidas de nuestros Yos fuera de esta Matrix, hay mucho detrás que no se ve por no tener la memoria o acceso a información mas allá de nuestras vidas en la Tierra. Pero los Taygeteanos y Swaruus si que tienen acceso a saber mas, saben como se vinculan las cosas mas allá de nuestras "simples" vidas 3D, y tienen el derecho absoluto a tomar decisiones que toman, y esto incluye si van a extraer a alguien y traerlo a su mundo o no. Como siempre decimos, en este contacto es muy importante NO formarse ningunas expectativas, y saber que todo puede cambiar de un día a otro.
C y E, aunque ya no estaban en contacto desde Mayo 2021, seguían compartiendo el material de los Taygeteanos hasta Noviembre 2021, hasta ya no tener mas a compartir. Porque, si ya sabían que era "una secta"? Por visualizaciones y dinero? Porque organizar una quedada en Septiembre 2021, si ya sabían que "habían cosas raras"? O es porque aun estaban con esperanza que los Taygeteanos cambien de decisión y les contacten de nuevo tal vez? Eso fue precisamente el caso. Esperaban hablar con ellos de nuevo.
Si no, porque esperar un año (hoy estamos un año desde cuando perdieron el contacto) para "exponer el fraude"? PORQUE ESTABAN ESPERANDO LA RENOVACION DE LA COMUNICACION, así de simple. Pero viendo que no pasa, pues han decidido a vengarse.
No puedo imaginar lo que tiene que sentir Aneeka haber sido su amiga por un año pasándoles una cantidad de información, agobiada pero con la voluntad de siempre dar y dar mas. Aunque lo peor de todo es que C y E si que lo saben, saben el daño que le hacen, y eso...lo hace lo mas cruel de todo.
No son honestas ni valientes para nada. Lo que hacen es por venganza y querer hacer daño a un proyecto en cual ya no pueden participar. Buscaran cualquier detalle, uniéndose a otros ruidosos y desequilibrados ex contactados (por algo lo son), juntando "evidencia" y alimentándose entre si (refiero especialmente al señor Mexicano).
En fin, solo puedo sugerir lo siguiente: Si os interesa la información que nos comparten desde Toleka, pues seguir estudiándola. Al final, es lo único que importa, y creo firmemente en ello. Todo lo demás son dramas personales que, si los ex-contactados tenían algo de integridad y clase, no estarían mezclándolos con el esfuerzo de querer sembrar conceptos de mas allá en la Tierra para toda la humanidad. ESE es el punto de este contacto.
Por otro lado, si os convencen los argumentos de los resentidos contra Taygeteanos mezclando sus líos personales con la tarea global, y si queréis dejar de escuchar su información por esta razón (que seria como no escuchar al profesor en la universidad porque tiene disputas domesticas), estais siempre a vuestra libertad y, en este caso, por favor, retírense del canal. Simplemente no nos seguís mas.
Si queréis la información y conocimiento extraterrestre, aquí estaremos, a vuestro servicio siempre y por tanto tiempo que podamos.
Si por disputas domesticas ya no os interesa la información, dejarnos en paz.
Porque nosotros seguiremos adelante para los que siguen interesados. Estuvimos aquí antes de líos como este, y estaremos después.
Gosia y Robert

Why are Taygetans white (lol)?

Cosmic Agency, Gosia May 03, 2022

Silly questions I see pop up here and there around my channel and I feel the urge to respond: "Why are they all white"? LOL - Really? And why are Andromedans blue, Mayas brownish, and Ethopians black? Uhhmm... they are white... because that´s how Taygetan race is! White. The same reason I am white as I was born in Poland. If I talked to Andromedans, would you also ask why are they all blue? Or if you went to Zambia, you would also ask the residents: " why are you guys all black" haha? What is it about the modern days that one simply cannot be what one is but must mix it up for exagerrated absurd "political correctness"? Taygetans are WHITE, period. Same reason Smurfs are blue lol. Putin

Cosmic Agency, Gosia April 29, 2022

Athena Swaruu just now:

"About Putin's health, that he looks deteriorated, that his hands are shaking... The clone is expiring <------ "


Blog en Polaco

Agencia Cósmica, Gosia April 29, 2022

Como me pidio uno de los seguidores Polacos, he abierto el Forum Polaco en nuestra pagina: BLOG POLACO
Mismas reglas del uso que en otros forums. ?

Polish Blog

Cosmic Agency, Gosia April 29, 2022

Upon request from a member, I have just opened a POLISH FORUM on our official forum: POLISH FORUM Same rules apply as in other languages (will be updated soon). ✨

Scarcity and Elon Musk

Cosmic Agency, Gosia April 29, 2022

Something Athena Swaruu said recently about scarcity and on a separate about Elon Musk (translated from Spanish): Scarcity: "I corroborate the general rumour. The agenda against humans is now focused on creating food shortages. It's artificial, don't be fooled, they'll say it's because of the plandemic. Rather, it's because they're attacking food processing plants all over the world." (04/27/2022) Elon Musk: "He is from the club, nothing good there. Don't be fooled, in my opinion it's the same formula as Q anon, of controlled dissidence giving the impression that someone is fighting for freedom of expression. I doubt very much that he does anything for freedom of expression. But what I do see him do is imposes "shadow banning" algorithms where people don't even realize they are being censored, and giving the appearance of free expression. Since Musk is good with AI and tricks like that. People won´t believe it until they see it careful with the new censorship systems in disguise that seem not to be there when they are stricter than ever. One thing is for sure, Musk is NOT working for the people." (04/29/2022)

Escasez y Elon Musk

Agencia Cósmica, Gosia April 29, 2022

Escasez:

"Corroboro el rumor general. La agenda contra los humanos ahora se centra en crear escasez de comida. Es artificial, no se dejen engañar, dirán que es por la plandemia. Mas bien es porque están atacando a las plantas procesadoras de comida en todo el mundo." (27/04/2022)


Elon Musk:

"Es del club, nada bueno. No se dejen engañar, en mi opinión es  la misma formula que Q anon, de disidencia controlada de que alguien ya está luchando por la libertad de expresión. 

Dudo mucho que haga libertad de expresión. Pero lo que si veo es que imponga algoritmos de "Shadow Banning"  en donde la gente ni siquiera se da cuenta de que están siendo censurados, pero da la apariencia de libre expresión. Ya que para cosas de la IA y trucos así Musk es bueno. Hasta no ver no creer pero alerta con los nuevos sistemas de censura en cubierta que parece que no están cuando son más estrictos que nunca. Algo es seguro, Musk NO esta a favor de la gente." (29/04/2022) 

Ships Attacked in the Orbit

Cosmic Agency, Gosia April 21, 2022

On the 18th of this month we received this communication from Athena Swaruu (I did not publish it before since I was busy with other matters). Translated by me from Spanish:
"It was reported 20 minutes ago, server time, that there were several attacks on ships in orbit from Earth, from several points. Moderate damage. Toleka has not received any at this time. Alfratans and Antarians the most affected.
It is reported that the Russian Navy ship Moscow sank due to the impact of an energy weapon, of the same type.
Source: Federation-Viera.
Time of the attacks: 00:02 today, April 18, 2022 GMT Greenwich time. Toleka in condition 2-SQ Yellow Alert. Communications continue.
The attack comes from HAARP facilities on Earth. They shoot several and bundle them together to make it big and concentrated. Which shows that there are factions on Earth for and against the Federation that in itself controls Earth."


Ataque a naves en Orbita

Agencia Cósmica, Gosia April 21, 2022

El dia 18 de este mes nos vino este comunicado de parte de Athena Swaruu (no lo publique antes ya que estaba con otros asuntos):                                                                                                       

"Se reporta hace 20 min hora del servidor que hubo varios ataques a naves en orbita provenientes de  la Tierra, desde varios puntos. Daños moderados. Toleka no ha recibido ninguno a esta hora. Alfrateanos y Antarianos los más afectados. Se reporta que si se hundió el barco Moscú de la Marina Rusa por impacto de arma de energía también, del mismo tipo. Fuente: Federación-Viera.

Hora de los ataques: 00:02 min de hoy 18 de  Abril, 2022 hora GMT Greenwich. Toleka en condición 2-SQ Alerta Amarilla. Comunicaciones continúan.

Viene de instalaciones HAARP en la Tierra, disparan varias y juntan en haz para hacerlo grande y concentrado. Lo cual demuestra que hay facciones en la Tierra a favor y en contra de la Federación que de  por si controla la Tierra".

Back Up Channel on Youtube - Cosmic Agency 2

Cosmic Agency, Gosia April 20, 2022

Hello friends! Just in case anything happens to my channel, here you can subscribe to my back up channel Cosmic Agency 2. There is nothing on it at this point, its only a back up. Thanks! ✨?

COSMIC AGENCY 2